به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
1 | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | 25 | 100 |
2 | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | 205 | 89 |
3 | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | 283 | 70 |
4 | تهران | تهران - جاجرود | روان | 212 | 60 |
5 | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | 69 | 81 |
6 | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | 89 | 91 |
7 | تهران | تهران - پاکدشت | روان | 598 | 80 |
8 | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | 375 | 42 |
9 | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | 189 | 72 |
10 | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | 61 | 63 |
11 | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | 20 | 90 |
12 | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | 219 | 92 |
13 | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | 291 | 77 |
14 | تهران | جاجرود - تهران | روان | 219 | 73 |
15 | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | 109 | 79 |
16 | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | 103 | 82 |
17 | تهران | پاکدشت - تهران | روان | 617 | 71 |
18 | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | 222 | 28 |
19 | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | 33 | 73 |
20 | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | 54 | 56 |
21 | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | 167 | 80 |
22 | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | 63 | 76 |
23 | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | 122 | 81 |
24 | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | 135 | 85 |
25 | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | 11 | 72 |
26 | تهران | رودهن - دماوند | روان | 140 | 74 |
27 | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | 42 | 114 |
28 | تهران | آبعلي - پلور | روان | 59 | 63 |
29 | تهران | رودهن - آبعلي | روان | 70 | 74 |
30 | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | 34 | 82 |
31 | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | 234 | 94 |
32 | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | 19 | 71 |
33 | تهران | آبسرد - سربندان | روان | 70 | 84 |
34 | تهران | سربندان - امين آباد | روان | 45 | 87 |
35 | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | 378 | 80 |
36 | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | 27 | 52 |
37 | تهران | آبعلي - رودهن | روان | 69 | 64 |
38 | تهران | دماوند - رودهن | روان | 86 | 95 |
39 | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | 32 | 90 |
40 | تهران | پلور - آبعلي | روان | 48 | 64 |
41 | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | 186 | 88 |
42 | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | 21 | 81 |
43 | تهران | سربندان - آبسرد | روان | 51 | 73 |
44 | تهران | امين آباد - سربندان | روان | 37 | 63 |
45 | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | 310 | 82 |
46 | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | 54 | 83 |
47 | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | 151 | 94 |
48 | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | 43 | 94 |
49 | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | 138 | 99 |
50 | تهران | تهران - فشم | روان | 54 | 59 |
51 | تهران | فشم - ميگون | روان | 54 | 58 |
52 | تهران | فشم - تهران | روان | 48 | 61 |
53 | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | 120 | 91 |
54 | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | 530 | 77 |
55 | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | 319 | 76 |
56 | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | 446 | 81 |
57 | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | 81 | 58 |
58 | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | 9 | 85 |
59 | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | 77 | 70 |
60 | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | 92 | 93 |
61 | تهران | همت - وردآورد | روان | 260 | 86 |
62 | تهران | وردآورد - همت | روان | 134 | 92 |
63 | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | 112 | 79 |
64 | تهران | ري - قرچک | روان | 426 | 88 |
65 | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
66 | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | 104 | 86 |
67 | تهران | قرچک - ري | روان | 349 | 90 |
68 | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | 190 | 87 |
69 | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | 279 | 85 |
70 | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | 1195 | 106 |
71 | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | 1176 | 113 |
72 | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | 77 | 96 |
73 | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | 35 | 79 |
74 | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | 33 | 62 |
75 | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | 0 | 0 |
76 | تهران | ميگون - فشم | روان | 51 | 54 |
77 | تهران | ميگون - شمشک | روان | 29 | 48 |
78 | تهران | شمشک - ميگون | روان | 12 | 41 |
79 | تهران | شمشک - ديزين | روان | 13 | 45 |
80 | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | 81 | 92 |
81 | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | 76 | 94 |
82 | تهران | ديزين - شمشک | روان | 15 | 62 |
83 | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | 218 | 71 |
84 | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | 214 | 78 |
نظر شما